Follow
Site Search
en sk
 
 
 
 • Talent Managment

  Hudson Talent Management využíva inovatívny výskum a vývoj, ktorý pomáha organizáciám prilákať, vybrať, rozvíjať a udržať si tie najlepšie profesionálne talenty pre svoju organizáciu.

  dozvedieť sa viac

 • Naše služby

  Hudson ponúka náborové služby podľa  požadovaných kompetencií, ktoré pomáhajú zamestnávateľom najímať veľké talenty a dať kandidátom  ďalšiu kariérnu výzvu.

  dozvedieť sa viac

 • Uchádzači o zamestnanie

  V Hudson, nie sme len partnermi pre našich klientov, ale aj pre našich kandidátov. Chápeme, že nábor nie je len o nájdení zamestnania, ale aj o vývoji  kariérneho potenciálu.

  dozvedieť sa viac

O Hudson Slovensko

Hudson je prvou zastávkou pre talentovaných kandidátov a klientov, pretože sa zameriava na získavanie a rozvoj špičkových odborníkov. Zabezpečujeme skúsených odborníkov, ktorí budú zárukou úspechu pre klienta.

Hľadanie ponúk

 
 
© 2011 - 2018 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.