Follow
Site Search
en sk
 
 

O spoločnosti Hudson

Talent nestačí len nájsť.
Musíte vedieť, ako s ním pracovať!

Odobrníci na profesionálny nábor
a Talent manažment

Hudson je prvou zastávkou pre talentovaných kandidátov a klientov, pretože sa zameriava na nábor a rozvoj vrcholových profesionálov. Poskytujeme najskúsenejších odborníkov, ktorí zaručia úspešnosť kandidáta u klienta a ponúkame 12 - mesačnú záruku na výmenu zamestnancov vo vedúcich pracovných pozíciách.

V Hudson sme hrdí na to, že pre našich klientov zabezpečujeme najskúsenejšie manažérske talenty v rôznych priemyselných oblastiach. S dobrými znalosťami prichádzajú odpovede na strategické otázky a zároveň aj pochopenie potrieb našich klientov. V Hudson vieme, ako nájsť správnych ľudí pre svojich klientov a sme známi tým, že personálne zabezpečujeme aj ťažko obsaditeľné pracovné miesta.

Sme expertmi v špecializovanom nábore a Talent manažmente. Naša jedinečná ponuka služieb v kombinácii s lokálnymi a globálnymi sieťami vedie vysokokvalifikovaných odborníkov z celého sveta k tomu, aby u nás našli ďalšiu veľkú kariérnu výzvu. Naše vedecky podložené psychometrické testy pomáhajú nájsť vhodného kandidáta - a okrem základných zručností a kompetencií určia aj kompatibilitu kandidáta s firemnou kultúrou. V Hudson veríme, že ľudia sú kľúčovým prvkom úspechu našich klientov a snažíme sa o obojstrannú spokojnosť kandidáta i klienta.

Ak sa Vám zdá, že Hudson prináša skvelých ľudí ku skvelým výkonom, tak je to preto, lebo to naozaj robíme.

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako môžeme uspokojiť potreby Vašej spoločnosti alebo zlepšiť Vašu vlastnú kariéru. 

Prečítajte si, ako Hudson môže pomôcť Vášmu tímu v každej fáze životného cyklu zamestnanca.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Celosvetové pôsobenie spoločnosti Hudson zabezpečuje prístup do rozsiahlej siete kontaktov, čo nám umožňuje poskytovať personálne poradenstvo pre firmy v mnohých krajinách.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.