Follow
Site Search
en sk
 
 

Oblasti pôsobenia

My v Hudson vieme, že k získaniu skúseností nevedú žiadne skratky.

Many of our recruiters have work experience in the industries they serve.
Naši konzultanti majú
pracovné skúsenosti
z oblasti ich pôsobenia

Hudson je personálna spoločnosť, ktorej služby využívajú top spoločnosti pri obsadzovaní manažérskych pozícií v oblasti energetického a farmaceutického priemyslu, bankovníctva a finančníctva, ľudských zdrojov (HR), IT a telekomunikácií, automobilového a výrobného priemyslu, sektoru FMCG a v oblasti práva nielen na Slovensku, ale na celom svete.

Zamestnávame skúsených konzultantov a sme hrdí na svoju odbornosť. Rozumieme problematike ľudských zdrojov v každej oblasti, pretože aj my sme hľadali odpovede na tieto otázky.

Naši konzultanti na Slovensku Vám dokážu nájsť vhodného kandidáta a sú úspešní pri obsadzovaní aj takých pracovných miest, ktoré je ťažko obsadiť. Popri assesment centrách a hdonotiacich nástrojoch ponúkame jednu z najväčších databáz kandidátov v krajine, aby sme Vám poskytli tých najvhodnejších kandidátov pre Vaše odvetvie a Vašu organizáciu.

Hudson dokáže uspokojiť Vaše potreby. Pozrite sa na naše oblasti pôsobenia:

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Celosvetové pôsobenie spoločnosti Hudson zabezpečuje prístup do rozsiahlej siete kontaktov, čo nám umožňuje poskytovať personálne poradenstvo pre firmy v mnohých krajinách.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.