Follow
Site Search
en sk
 
 

Energetický sektor

Posilnite váš tím

Be proactive to secure and retain the best talent
Buďte proaktívny a udržte si
najlepšie talenty

Energia zabezpečuje výkon, svetlo, teplo a mobilitu. Napriek tomu, že náš život závisí od energie, mladí ľudia majú čoraz menší záujem o kariéru v energetickom priemysle, a tento nezáujem následne zapríčiňuje nedostatok odborníkov a ich zručností. Podniky pôsobiace v energetickom priemysle musia konať proaktívne, aby si zabezpečili a predovšetkým udržali tých najschopnejších ľudí pre budúcnosť ich spoločnosti.

V spoločnosti Hudson sme hrdí na to, že získavame a vyberáme tých najlepších kandidátov pre Vaše podnikanie. Naše vlastné hodnotiace nástroje a presné testovanie Vás uistia, že si vyberáte najvhodnejšieho kandidáta.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Pre zabezpečenie objektivity ponúka Hudson Garanciu dvojitého hodnotenia, čo znamená, že Hodnotiace centrum vždy vedú dvaja certifikovaní hodnotitelia.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.