Follow
Site Search
en sk
 
 

Hudson Akadémia

Ak chcete pokračovať vo vzdelávaní v oblasti hr, Hudson Akadémia Vám pomôže dosiahnuť úspech

Leading edge HR strategy training
Uznávané vzdelanie v oblasti HR
stratégií

Profesionálny HR konzultant Hudson akadémie Vám prostredníctvom kurzov poskytne kľúčové, nadväzujúce školenie v oblasti HR zamerané na nábor a talent manažment. Každý kurz je navrhnutý tak, aby predstavil najnovšie, inovatívne vývojové trendy v oblasti náboru pracovníkov a vysvetlil, ako tieto poznatky prakticky aplikovať do vlastnej stratégie HR. Naši konzultanti sú povinní absolvovať tento tréning, ale my túto možnosť ponúkame aj našim klientom. Vstúpte do Hudson akadémie a dozviete sa viac o nástrojoch Talent manažmentu spoločnosti Hudson.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Celosvetové pôsobenie spoločnosti Hudson zabezpečuje prístup do rozsiahlej siete kontaktov, čo nám umožňuje poskytovať personálne poradenstvo pre firmy v mnohých krajinách.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.