Follow
Site Search
en sk
 
 

Vyhlásenie o prístupnosti

Všetky stránky spoločnosti Hudson pod doménou “hudson.com” boli navrhnuté a vyvinuté tak, aby boli v súlade so Zásadami 1 a 2 Smernice W3C Web Content Accessibility Guidelines  (AA zhoda).

Neustále pracujeme na zlepšení prístupnosti našich webových stránok, čím zlepšujeme našu online prezentáciu. Zaviedli sme nižšie uvedené zásady, ktoré naplňujú ustanovenia v prehlásení o prístupnosti W3C.

 

Navigácia

Navigácia je založená na JavaScripte, ale všetky stránky sú prístupné aj bez použitia JavaScriptu.

JavaScript

Všetky stránky sú prístupné aj v prípade, že Vaše skripty, applety alebo iné programové komponenty sú vypnuté alebo nie sú podporované Vašim prehliadačom.

Odkazy

Názvy odkazov väčšinou vyjadrujú význam obsahu, alebo aspoň zobrazujú TITLE atribúty (okienko s nápoveďou nad príslušným odkazom).

Obrázky

Každý obrázok, ktorý vyjadruje určitú informáciu, používa ALT atribút (okienko s nápoveďou) pre textový popis obrázku, ktorý sprístupňuje danú informáciu užívateľom čítacích zariadení. Dekoratívne obrázky používajú prázdne ALT atribúty.

Sťahovanie/PDF

Ak nemáte software/plug-in pre zobrazenie PDF dokumentov, môžete použiť Adobe® conversion online tools, alebo si môžete stiahnuť a nainštalovať Adobe Acrobat Reader.

Farebné zobrazenie

Kombinácia farebného popredia a pozadia poskytuje dostatočný kontrast a farebnú rozdielnosť tak, aby sa farboslepí užívatelia dokázali na stránkach orientovať.

Veľkosť textu

Veľkosť všetkých textov je nastavená v pomerných jednotkách tak, aby ich veľkosť mohla byť zmenená pri použití štandardných nástrojov prehliadača.
Pre zmenu veľkosti textu použite:

  • Mozilla, MSIE: Podržte klávesu CTRL a súčasne točte kolieskom myši alebo použite položku v menu Zobraziť/Veľkosť textu (View/Text size)
  • Opera: Podržte klávesu CTRL a súčasne točte kolieskom myši alebo použite položku v menu Zobraziť/Zväčšiť (View/Zoom)

Užitočné nástroje

  • Online Lynx viewer umožňuje užívateľom prehliadať stránky bez obrázkov, štýlov a skriptov.
  • Jaws Screen Reader je najobľúbenejšia čítačka textov, ktorá umožňuje prístup k softwarovým aplikáciám na internete.
  • Adobe® conversion online tools prevedie Adobe PDF súbory na text do angličtiny a väčšiny západoeurópskych jazykov.

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo pripomienky týkajúce sa dostupnosti niektorej zo stránok spoločnosti Hudson, napíšte nám prosím e-mail na webaccessibility@hudson.com a budete kontaktovaní priamo jedným z členov nášho tímu.

© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.