Follow
Site Search
en sk
 
 

Pre zamestnávateľov

Neviete si poradiť s ľudskými zdrojmi?
My vám ponúkneme riešenia!


Zamestnajte  kvalifikovaných
kandidátov

Ľudské zdroje sú nevyhnutné pre Vaše podnikanie a bez kvalitných odborníkov Vaša spoločnosť nemôže napredovať. Personálne zabezpečiť podnik tak, aby dosahoval maximálny výkon, sa stáva výzvou a problémom zároveň. Máme pre Vás dobrú správu: Hudson Vám s radosťou pomôže!

Rozumieme problematike riadenia ľudských zdrojov aj otázkam náborového cyklu a sme nablízku v prípade, že potrebujete poradiť. Na rozdiel od iných personálnych spoločností v Hudson ponúkame nadštandardné riešenia pre Talent manažment, ako aj metódy Assessment centra. Keďže naši konzultanti sú odborníci vo svojej oblasti a ich vedomosti sa zakladajú na dlhoročných skúsenostiach, k problematike ľudských zdrojov pristupujeme zodpovedne a s istotou.

V spoločnosti Hudson nájdete všetko pod jednou strechou. Pri výbere zamestnancov využívame výlučne vlastné nástroje a metódy Assessment centra na hodnotenie každého kandidáta. Našich konzultantov školíme v Hudson Akadémii, ako používať nástroje Talent manažmentu. V spoločnosti Hudson spájame naše produkty a na mieru šité riešenia pre Vašu firmu, aby sme zo zoznamu potencionálnych kandidátov vybrali tých, ktorí najlepšie zodpovedajú Vašim predstavám. 

Hudson Slovensko je súčasťou medzinárodnej spoločnosti, čo nám umožňuje prístup do rozsiahlej profesionálnej siete konatkov na medzinárodných trhoch. Ponúkame možnosť získavať kandidátov z celej Európy a podľa potreby vieme zabezpečiť aj ich presun do novej destinácie. V Hudson spájame inteligentné riešenia a Talent manažment s náborom a výberom zamestnancov, a tak s pomocou vynikajúcich odborníkov pomáhame našim klientom dosahovať skvelé výsledky.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Na zabezpečenie objektivity spoločnosť Hudson ponúka dvojitú garanciu, teda hodnotenie prostredníctvom dvoch certifikovaných pozorovateľov, ktorí vedú Hodnotiace centrum.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.