Follow
Site Search
en sk
 
 

Životný cyklus zamestnanca: Preradiť

Outplacement zamestnancov je umenie úspešne riadiť zmeny

Pristupujte k organizačným zmenám citlivo a s riešením
Pristupujte k organizačným zmenám
citlivo a s riešením

Zmeny na pracovisku vnášajú medzi zamestnancov neistotu. Fúzie, akvizície a zmeny vo vedení prispievajú k tvorbe dynamického obchodného prostredia, no majú aj významný dopad na Vašu pracovnú silu. Ak sa personálne potreby Vášho podniku zmenia, musíte vytvoriť stratégiu ako jednať s odchádzajúcimi zamestnancami. Spôsob, akým sa Vám podarí riadiť organizačné zmeny, môže znamenať hladké alebo naopak veľmi náročné obdobie prechodu.

Naše služby outplacementu zamenstnancov pristupujú k organizačným zmenám citlivo, a taktiež ponúkajú možnosti riešenia. Odchádzajúci zamestnanci majú k dispozícii praktickú podporu a idnidivuálny kariérny koučing. Ohľaduplné riadenie zmeny udržiava vzťahy, povzbudzuje bývalých zamestnancov na ich novej kariérnej ceste, chráni značku podniku a pre súčasných zamestnancov vytvára prostredie dôvery.

Ak Vám záleží na hladkom priebehu riadenia organizačných zmien, kontaktujte náš outplacement tím pre preradenie zamestnancov.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Hudson ponúka pod jednou strechou nábor a Talent manažment. Navyše náš vlastný výskumný a vývojový tím vytvára špičkové nástroje, ktoré sú overované treťou stranou – našimi klientmi.

 
© 2011 - 2017 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.