Follow
Site Search
en sk
 
 

Globálne pôsobenie

Chemik v Číne? Máme ho. Správca siete v New yorku? Vybavené. Vôbec nezáleží na ktorom konci sveta sa práve nachádzate, profesionálny personálny konzultant v Hudson je vám vždy k dispozícii

We can attract, cultivate, and connect you to talent in both local and global markets
Pomôžeme Vám získať talenty
na globálnych aj lokálnych trhoch

Tam vonku je svet veľký a úžasný... či nie? Technológie spájajú svet viac než kedykoľvek predtým, napriek tomu nájsť správnych ľudí zostáva výzvou pre každého personalistu. Medzinárodné organizácie aj domáce firmy potrebujú spoľahlivého partnera, ktorý chápe zložitosť riadenia ľudského kapitálu.

Existuje mnoho spoločností, ktoré ponúkajú sprostredkovanie práce, ale jedine Hudson spája svoj globálny dosah s vedeckým know-how v procese špecializovaného náboru. Keďže Hudson je medzinárodná personálna poradenská spoločnosť, naši klienti získajú prístup k rozsiahlej sieti personalistov, ktorí oslovujú, kultivujú a spájajú organizácie s talentovanými odborníkmi na lokálnych aj globálnych trhoch.

Tajomstvo nášho úspechu spočíva v hodnotiacich nástrojoch, ktoré sme vyvinuli na vyhľadávanie, hodnotenie, rozvoj a umiestňovanie talentov na voľné pracovné pozície. Tieto nástroje sú k dispozícii každému konzultantovi Hudson kdekoľvek vo svete a prinášajú medzinárodný zoznam talentovaných kandidátov k prahu dverí našich klientov, čím zaisťujú nerušený priebeh celého náborového procesu.

Nezáleží na tom, aký veľký a komplikovaný je projekt, ktorý potrebujete personálne zabezpečiť, ani na tom, kde na svete sa nachádzate. Hudson je pripravený vstúpiť do hry a uskutočniť okamžité zmeny.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Celosvetové pôsobenie spoločnosti Hudson zabezpečuje prístup do rozsiahlej siete kontaktov, čo nám umožňuje poskytovať personálne poradenstvo pre firmy v mnohých krajinách.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.