Follow
Site Search
en sk
 
 

Prečo Hudson?

Zamestnávame najlepších!
To nie je vychvaľovanie sa, to je prísľub!

Spájame Talent manažment
so skúsenosťami v nábore

Firmy, tak ako aj uchádzači o zamestnanie majú možnosť vybrať si z veľkého množstva pracovných agentúr. Ale v spoločnosti Hudson si myslíme, že voľba je len jedna! Jedinečnosť Hudson je sama o sebe prísľubom, že poskytujeme nadštandardné služby v oblasti zamestnávania ako pre klienta, tak pre kandidáta.

Podstatou nášho prísľubu je, že sa špecializujeme na základné disciplíny v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing náboru, personálny outsourcing a talent manažment. Rozumieme potrebám našich klientov v oblasti strategických otázok, pretože naša expertíza je založená na dlhoročnej spolupráci s top globálnými spoločnosťami na lokálnych trhoch, kde pôsobíme. 

Zatiaľ čo naša konkurencia považuje nábor za umenie, my si myslíme, že nábor je tiež veda. Ako jediná spomedzi mnohých personálnych spoločností máme vlastný vyskumný a vývojový tím, ktorého práca je zameraná na zisťovanie najlepších spôsobov ako prilákať, vybrať , zamestnať a udržať si talentovaného zamestnanca. Naši  psychológovia, lingvisti, ekonómovia a technológovia vytvorili vlastné hodnotiace nástroje. Tie na základe vedeckého prístupu určia vhodnosť pracovnej pozície pre kandidáta či vhodnosť kandidáta pre klienta. Prostredníctvom našich hodnotiacich nástrojov vieme z veľkého množstva záujemcov vyselektovať top kandidátov, a tým podstatne znížiť risk spojený s náborovým procesom.

Veľmi dobre poznáme kľúčové odvetia a dôležité pracovné pozície, pretože sme na nich už pracovali. Konzultanti Hudson na Slovensku nie sú čerství absolventi. Naši skúsení profesionáli spolupracujú s klientmi, aby porozumeli ich skutočným potrebám a mohli poskytnúť náborové riešenia na kľúč tak, ako to vie len "insider".

Globálnosť spoločnosti Hudson Vám zaisťuje prístup do rozsiahlej databázy odborníkov, a tým otvára možnosti pre podniky aj pre uchádzačov o zamestnanie na celom svete.

Ste zamestnávateľ alebo hľadáte zamestnanie? Zistite, ako môžete využiť jedinečnosť Hudson. Kontaktujte nás ešte dnes.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Sme známi našimi kvalifikovanými hodnotiteľmi a na zabezpečenie objektivity poskytujeme dvojité hodnotenie pre každého kanidáta. Taktiež ponúkame školenie "Nástroje pre Talent", kde sa dozviete ako používať nástroje a skúšobné metódy.

 
© 2011 - 2019 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.