Follow
Site Search
en sk
 
 

Test logického myslenia

Ktorý kandidát má najväčší potenciál? Zvládne zamestnanec presun na vyššiu pracovnú pozíciu?

When hiring candidates, are you seeing the full picture?
Vidíte celkový obraz pri
prijímaní kandidátov?

Hudson Test logického myslenia Vám odpovie na tieto otázky. Naše inovatívne testy logického myslenia a spôsobilosti Vám podajú objektívny pohľad na potenciál a schopnosti kandidáta.

  • Test logického myslenia hodnotí abstraktné, verbálne a číselné schopnosti logického myslenia kandidáta na štyroch úrovniach (od robotníka po pracovníka senior manažmentu)
  • Testy spôsobilosti hodnotia špecifické zručnosti ako napríklad: schopnosť plánovania, technická zručnosť, rýchlosť a presnosť, priestorové videnie  a analytické schopnosti.

Výhody Hudson Testu logického myslenia:

  • Prístupný online aj offline v kontrolovanom testovacom prostredí
  • Dostupný vo viac ako 30 jazykoch a ľahko použiteľný aj v medzinárodnom kontexte
  • Normy sú k dispozícii pre rôzne cieľové skupiny
  • Poskytuje objektívny pohľad na potenciál a zručnosti kandidáta alebo zamestnanca
  • Zaručuje objektívny pohľad na schopnosti logického myslenia a zručnosti kandidáta alebo zamestnanca
  • Odráža relevantný a profesionálny kontext na určitom stupni obtiažnosti, ktorý bol prispôsobený rôznym pracovným úrovniam

Potom, čo kandidát absolvoval test, obdržíte prehľadnú správu s celkovým výsledkom, ktorý určuje úroveň kandidáta a troma čiastkovými výsledkami, ktoré odrážajú jeho pracovný štýl.

Táto správa zahŕňa interpretáciu výsledkov ako aj spätnú väzbu pre kandidáta. Hudson test logického myslenia je vďaka neustálemu výskumu priebežne upravovaný a obnovovaný.

Nájsť kontakt

Hľadanie ponúk

Vedeli ste?

Všetci naši konzultanti si povinne pravidelne obnovujú svoje vedomosti prostredníctvom Hudson Akadémie, školenia najvyššej kvality.

 
© 2011 - 2018 Hudson Global — All Rights Reserved
 
HUDSON

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.